Pikkujoulukauden kunniaksi haluamme tarjota sinulle mahdollisuuden osallistua Naisjuristit ry:n hallituksen ja muiden naisjuristien kanssa after work –tilaisuuteen keskiviikkona 3.12.2025.
Olemme tehneet pöytävarauksen Turussa sijaitsevaan Vinho viinibaariin. Tarjoamme osallistujille lasillisen alkoholitonta tai alkoholillista juotavaa sekä pientä suolaista purtavaa. Luvassa on rentoa keskustelua hyvässä naisjuristien seurassa.
Ajankohta: keskiviikkona 3.12.2025 klo 18:00 alkaen
Sijainti: Vinho Viinibaari, Kuninkaankartanonkatu 8, 20810 Turku
Ilmoittautuminen: Ilmoittautuminen tapahtuu jäsenille toimitettavan sähköpostin kautta.
Osallistujamäärä on pöytävarauksesta johtuen rajattu, joten ilmoittauduthan mukaan mahdollisimman pian! Huomaathan, että ilmoittautuminen on sitova. Pyydämme, että odottamattomasta syystä johtuvat peruuntumiset tehdään hyvissä ajoin, jotta voimme tarjota paikkaa muille halukkaille. Saat tilaisuudesta muistutusviestin sähköpostiisi 1–2 päivää ennen tapahtumaa. Tilaisuus on avoin vain Naisjuristien jäsenille.
Olet lämpimästi tervetullut iltaan!